Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн
Ласкаво просимо в Вюрт Україна
Перетворювач іржі

Перетворювач іржі
СР-ВО-Д / ПЕРЕТВОРЕННЯ-ІРЖІ-1Л

Номер товару 0893110
Є в наявності

1 250 грн/шт

Перетворювач іржі

Номер товару 0893110

1 250 грн Без ПДВ: 1 041.7 грн

Кількість

ОУ

x1 шт

Екологічно чистий перетворювач іржі на дисперсійній основі

Підходить для фарбування

Оброблена поверхня може бути пофарбована усіма стандартними фарбами через 3 години

Підходить для шпаклювання

Екологічно чистий, на дисперсійній основі

Надійно запобігає утворенню корозії і готує поверхню до подальшого фарбування.

Перетворювач іржі проникає в іржу, вступає в хімічну взаємодію з нею і перетворює оксид заліза на стійку нерозчинну металоорганічну сполуку синьо-чорного кольору.

Примітка

Не мити оброблену поверхню водою. З пофарбованих поверхонь перетворювач іржі слід негайно змити. Не наносити суміш під прямим сонячним випромінюванням і на гарячі поверхні (понад +40 ° C), а також при сильних морозах. Не допускайте замерзання. Після використання промийте обладнання водою.

Інструкції з використання носять рекомендаційний характер і засновані на проведених нами тестах і на нашому досвіді; тестуйте продукт перед кожним застосуванням. Через безліч способів застосування і умов зберігання, Компанія не несе відповідальності за результати застосування даного продукту в кожному окремому випадку. Служба клієнтської підтримки не несе відповідальності за надану технічну або іншу інформацію консультаційного характеру, за винятком консультаційних послуг, що надаються в рамках договору, а також навмисних дій консультанта. Ми гарантуємо стабільну якість нашої продукції. Ми залишаємо за собою право на внесення технічних змін і подальше вдосконалення продукції.

Зміст 1000 мол
Колір Кремово-білий
Стійкість при зберіганні, з моменту виготовлення 60 місяць
Термостійкість, макс . 120 ° C