Гарантія та сервіс

W-RU

Я можу обміняти товар або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживачів».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що: товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів,  товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки; збережені всі ярлики і заводське маркування. Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий разом з проданим товаром. У разі, якщо ви звернулися протягом 14 днів з моменту покупки з проханням обміняти товар неналежної якості на вашу думку, але товар відповідає критеріям товару належної якості, в такому випадку Продавець проводить обмін товару. Але якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку / акту сервісного центру, авторизованого виробником Товару, про те, що умови експлуатації не порушені.

Компанія «ВЮРТ-УКРАЇНА» здійснює сервісне і гарантійне обслуговування, а також ремонт інструменту WÜRTH.

Діагностика несправного інструменту в гарантійний період здійснюються безкоштовно.

Гарантійний термін на заводський дефект матеріалів та збірки обчислюється з моменту здійснення поставки відповідно до видаткової накладної і становить: 

  • для електричних та акумуляторних ручних машин, крім зварювальних апаратів – 5 років;
  • для апаратів обслуговування автомобільних систем кондиціонування Coolius та автомобільних сканерів – 2 роки;
  • для зварювальних апаратів, акумуляторів, пневматичного інструменту, ручного інструменту лінійки ZEBRA, цифрового вимірювального обладнання та іншого обладнання, що живиться від мережі 220В чи акумуляторів/батарейок – 12 місяців;
  • на ручний інструмент всіх лінійок (окрім ZEBRA) – 6 місяців;
  • на робочий одяг та взуття – 3 місяці.

Для більш детального ознайомлення з гарантійними умовами перейдіть за посиланням - ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ.

Також на електро та акумуляторний інструмент можуть діяти спеціальні умови по Безумовній гарантії. Деталі - БЕЗУМОВНА ГАРАНТІЯ.

У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням інструменту WÜRTH - для оперативного вирішення питань Ви завжди можете звернутися до нашої сервісної служби. Наші висококваліфіковані фахівці швидко і якісно проведуть діагностику і ремонт Вашої техніки.

Для того, щоб отримати в повному обсязі кваліфіковану консультацію з технічних питань, просто зателефонуйте до нас або напишіть і ми надамо вичерпну відповідь на ваше запитання.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

Телефон: +38 (066) 873-31-87