Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн
Ласкаво просимо в Вюрт Україна Інформація для комерційних організацій

Очищувач двигуна

Спеціальний засіб Wurth Engine Cleaner

Очищувач двигуна Wurth Engine Cleaner є спеціальним засобом, розробленим для видалення відкладень, бруду та інших забруднень двигуна автомобіля. Він допомагає відновити оптимальний стан двигуна та може покращити його зовнішній вигляд.

Wurth Engine Cleaner зазвичай продається в аерозольній упаковці об'ємом 300 мл.

За рахунок оптимального обсягу ви зможете очистити двигун кілька разів. Очисник двигуна Вюрт застосовують як для легкового транспорту, так і вантажного. Ви зможете проводити чищення для профілактики масляних патьоків. На чистій ділянці набагато простіше знайти джерело підтікань.

Наша хімія є абсолютно безпечною для пластику, гуми, чутливих елементів. Для очищення кпп та інших елементів моторного відсіку вам достатньо купити засіб в інтернет-магазині Вюрт.

Ми рекомендуємо використати повний цикл очищення автомобіля. У нашому асортименті ви зможете знайти такі очищувачі: для шкіри, пластику, велюру, текстилю, лакофарбового покриття. Наші фахівці завжди готові допомогти ви виборі хімії.

Щоб купити товар на сайті, достатньо оформити замовлення чи зателефонувати за номером на сайті. Ми доставляємо по всій території України. Для оптових клієнтів ми надамо знижки та бонуси. Наша продукція представлена в «Епіцентрі» та «Розетці».