Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн
Ласкаво просимо в Вюрт Україна Інформація для комерційних організацій

Перетворювач іржі

Перетворювач іржі від німецької компанії Wurth призначений для зупинки процесу корозії металу і поширення іржі, перетворення вже наявного нальоту в неактивні сполуки. Все це покращує зовнішній вигляд поверхні. Продукт має дисперсионную основу, легкий у використанні, не завдає шкоди навколишньому середовищу і надійно захищає металеві поверхні автомобіля від руйнування.

Принцип дії

Перетворювач іржі для авто містить в своєму складі компоненти, які вступають у взаємодію з молекулами іржі і трансформують оксид заліза в нейтральне нерозчинне з'єднання. Надалі на обробленій поверхні формується захисна плівка, яка перешкоджає повторному окисненню металу. Для забезпечення тривалого стійкого ефекту виробники рекомендують обробляти покриття лакофарбовими матеріалами.

Також можна купити перетворювач іржі з цинком. Даний продукт частіше використовують на поверхнях великої площі з сильним ступенем пошкодження. Перетворювач, до складу якого входять іони цинку, наносять у випадках, коли потрібно послабити заржавілі деталі кріплення. Засіб швидко починає взаємодіяти з іржею і формувати цинкову плівку, що запобігає корозії матеріалів. 

Перетворювач іржі з цинком для авто покращує адгезивні властивості металу, що забезпечує в подальшому високий коефіцієнт зчеплення фарби і лаку з поверхнею.

Переваги

Перетворювач іржі автомобільний володіє наступними перевагами:

 • в складі відсутні токсичні речовини, що забруднюють навколишнє середовище;
 • надовго захищає оброблену поверхню, роблячи її нейтральною до впливу агресивних чинників, покращуючи загальний вигляд і стан;
 • залишає після себе міцне захисне покриття;
 • підходить для подальшого нанесення фарби і шпаклівки;
 • покращує адгезивні властивості металу;
 • не вимагає спеціальних навичок для нанесення;
 • економно витрачається при використанні;
 • має доступну ціну.

Ми пропонуємо клієнтам нашого магазину купити перетворювач іржі і своєчасно обробляти поверхні при перших ознаках появи корозії. Це дозволить надовго відстрочити капітальний ремонт обладнання і кузова автомобіля.

Інструкція по використанню

Згідно інструкції, перетворювач іржі від Wurth слід наносити за наступною схемою:

 1. Очистити іржаву поверхню від механічних забруднень і змащення за допомогою металевої щітки і кислотного розчинника.
 2. нанести продукт на поверхню елементів кузова або автомобільного устаткування. Для рівномірного розподілу використовувати кисть або валик.
 3. Залишити перетворювач на 15-20 хвилин.
 4. При необхідності через 3 години на оброблену поверхню можна наносити будь-які види фарб і лаків або проводити ремонт деталей.

Перетворювач іржі з оцинкуванням поверхні також наноситься на очищені і знежирені кислотним розчинником деталі, але через 10-15 хвилин його необхідно змити великою кількістю води.

Заходи безпеки 

При роботі з представленим товаром потрібно дотримуватися наступних правил безпеки:

 • не наносити перетворювач на поверхню, температура якої перевищує 40°C;
 • не використовувати засіб під прямими сонячними променями;
 • охороняти шкіру рук за допомогою захисних рукавичок;
 • не змочувати оброблені ділянки водою;
 • не допускати перегріву і замерзання товару;
 • ретельно промивати інструменти водою після використання.

Де купити перетворювач іржі для авто

У нашому магазині можна купити перетворювач іржі. Ціни на цей та інші товари приємно порадують наших клієнтів, оскільки ми є офіційними представниками концерну «Adolf Wurth GmbH & Co. KG». Крім адекватних цін, високої якості і оригінальності нашої продукції, ми забезпечуємо швидку доставку, зручні способи оплати, професійні консультації та ввічливе обслуговування.