Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн
Ласкаво просимо в Вюрт Україна Інформація для комерційних організацій

Освіжувач повітря

Топ товарів, що купуються

Нейтралізатор запаха, 500мл
Нейтралізатор запаха, 500мл
(арт. 089313920)

Нейтралізує неприємні запахи в текстилі. Підходить практично для будь-якого текстилю. Універсальне..

360 грн/шт306 грн/шт
Є в наявності

Відгуки

08.07.2022

Після застосування - в салоні запах свіжості. Використовував комплексно, з чисткою салону і кондиціонеру. Є момент - потрібно будо їхати відразу після використання, то так краще не робити, їхав з усіма відкритими вікнами, те ще задоволення

23.04.2024

Он отлично справляется с запахами пота, животных, плесени и другими стойкими запахами. Рекомендую всем!

10.09.2023

Палив в авто, залишився неприємний запах. Купив засіб, все нейтралізував, просто супер

27.04.2024

У меня дома живет собака, и иногда в квартире появляется неприятный запах. Нейтрализатор помогает мне быстро и эффективно избавиться от этого запаха. Он не маскирует запах, а нейтрализует его на молекулярном уровне. Очень доволен!

17.04.2024

Долго мучился с запахом табака в машине. Перепробовал разные освежители воздуха, но ничего не помогало. Решил попробовать Нейтрализатор запаха, и был приятно удивлен. Запах табака исчез буквально за несколько минут! Теперь всегда держу такой нейтрализатор в машине.

⭐ Категорія товарівОсвіжувач повітря
⭐ Кількість товарів у наявності1
⭐ Найдешевший товар252 грн
⭐ Найдорожчий товар252 грн

Нейтралізатор запаху для авто

Не просто замаскувати, а повністю нейтралізувати неприємний запах в салоні автомобіля зараз стало досить легко. Для цього можна використовувати освіжувач повітря в вигляді спрею від німецької торгової марки Wurth. До складу засобу входять спеціальні ферменти, здатні проникати в структуру м'якої оббивки меблів і усувати запах диму, їжі або домашніх улюбленців, що перевозяться в салоні або кабіні авто.

Освіжувач повітря для авто від Wurth

На відміну від побутових освіжувачів повітря, спрей-нейтралізатор запаху на виробах з тканини від відомого світового бренду Wurth не маскує неприємний аромат, а повністю його ліквідує. Принцип дії полягає у зв'язуванні молекул, що викликають затхлий запах, і ліквідації причини його появи. До таких належать продукти життєдіяльності певних різновидів бактерій і мікроскопічних грибів. При цьому використання нейтралізатора безпечно для водія, пасажирів і тварин.

Представлений у нас освіжувач повітря-нейтралізатор підходить для всіх видів тканин. Іншими його перевагами є:

 • відсутність на поверхні текстилю після його використання жирних, темних або білястих плям;
 • дія протягом тривалого часу;
 • швидке висихання;
 • рівномірний розподіл при нанесенні;
 • висока швидкість усунення неприємного запаху;
 • відсутність у складі AOX.

Виробник попереджає про необхідність попереднього тестування засобу перед використанням його на делікатних тканинах. А ось для поверхонь меблів, оббитих шкірою або замшею, даний нейтралізатор запаху для автомобіля не підходить.

Професійний освіжувач повітря QUICK FRESH ACTIVE

Нейтралізатор неприємного запаху в автомобільному салоні і системі кондиціонування від компанії Wurth містить іони срібла, що володіють знезаражувальним ефектом. Це запобігає розмноженню патогенних мікроорганізмів в кабіні, на поверхні меблів, шторах і в вентиляційних каналах авто.

До переваг використання даного нейтралізатора варто віднести:

 • ефективне усунення неприємного запаху диму, ПММ, тварин, а також затхлого запаху, який може виникати через вогкості і грибка;
 • простота в застосуванні;
 • швидке отримання задовільного результату;
 • універсальність;
 • поширення в кабіні або салоні аромату лимона;
 • відсутність у складі силікону і AOX;
 • тривалий ефект;
 • наявність антисептичних властивостей;
 • відсутність необхідності розбирати автомобільну систему кондиціонування.

Для того щоб нейтралізатор запаху в машині почав діяти, водієві слід запустити кондиціонер, помістити балон в підсклянник і натиснути на дозатор, поки не пролунає характерний звук.

Представлений в нашому магазині нейтралізатор запаху в авто від Wurth підходить для всіх різновидів м'яких поверхонь автомобілів будь-яких марок.

За технікою безпеки в момент обробки салону або системи кондиціонування необхідно вимкнути всі електричні прилади. Також відразу після обробки, щоб спрей міг ефективно нейтралізувати сторонні запахи, слід закрити вікна, двері і люки авто. Через чверть години відкрити штори і двері, щоб ретельно провітрити салон.