Фото - 1 - Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 mm
Фото - 2 - Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 mm
Фото - 3 - Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 mm
Фото - 4 - Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 mm
Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 mm (0648078016)
Бур SDS PLUS-QL-D8,0-L165-WL100 мм, ZEBRA -арт. 0648078016
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
    Опуклий хвостовик і перехідна зона Кулястий кінець хвостовика та перехідна зона (плавний перехід від спіралі до хвостовика діаметром від 18 мм) забезпечують більш цілеспрямовану, а отже, ефективнішу передачу енергії удару на наконечник свердла, що забезпечує швидший хід свердління.
    Доступні ексклюзивно від Würth
    Примітка
  • Арматуру можна свердлити наскрізь лише з дозволу інженера-будівельника
  • Робоча довжина 100 мм
    Довжина 165 мм
    Кількість ріжучих кромок 4 шт.
    Діаметр (Ø) 8 мм
  • Характеристики arrow_down
    Робоча довжина 100 мм
    Довжина 165 мм
    Діаметр (Ø) 8 мм