Фото - 1 - Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 mm
Фото - 2 - Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 mm
Фото - 3 - Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 mm
Фото - 4 - Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 mm
Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 mm (0648076031)
Бур SDS PLUS-QL-D6,0-L315-WL250 мм, ZEBRA -арт. 0648076031
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
    Опуклий хвостовик і перехідна зона Кулястий кінець хвостовика та перехідна зона (плавний перехід від спіралі до хвостовика діаметром від 18 мм) забезпечують більш цілеспрямовану, а отже, ефективнішу передачу енергії удару на наконечник свердла, що забезпечує швидший хід свердління.
    Доступні ексклюзивно від Würth
    Примітка
  • Арматуру можна свердлити наскрізь лише з дозволу інженера-будівельника
  • Робоча довжина 250 мм
    Швидкість свердління (оцінка в балах) 3 з 4 балів
    Довжина 315 мм
    Кількість ріжучих кромок 4 шт.
    Діаметр (Ø) 6 мм
  • Характеристики arrow_down
    Робоча довжина 250 мм
    Довжина 315 мм
    Діаметр (Ø) 6 мм