Фото - 1 - Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 mm
Фото - 2 - Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 mm
Фото - 3 - Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 mm
Фото - 4 - Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 mm
Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 mm (0648071021)
Бур SDS PLUS-QL-D10,0-L215-WL150 мм ZEBRA -арт. 0648071021
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
    Опуклий хвостовик і перехідна зона Кулястий кінець хвостовика та перехідна зона (плавний перехід від спіралі до хвостовика діаметром від 18 мм) забезпечують більш цілеспрямовану, а отже, ефективнішу передачу енергії удару на наконечник свердла, що забезпечує швидший хід свердління.
    Доступні ексклюзивно від Würth
    Примітка
  • Арматуру можна свердлити наскрізь лише з дозволу інженера-будівельника
  • Діаметр (Ø) 10 мм
    Робоча довжина 150 мм
    Довжина 215 мм
  • Характеристики arrow_down
    Діаметр (Ø) 10 мм
    Робоча довжина 150 мм
    Довжина 215 мм