Фото - 1 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 mm
Фото - 2 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 mm
Фото - 3 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 mm
Фото - 4 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 mm
Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 mm (0648071226)
Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L265-WL210 мм ZEBRA -арт. 0648071226
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
    Опуклий хвостовик і перехідна зона Кулястий кінець хвостовика та перехідна зона (плавний перехід від спіралі до хвостовика діаметром від 18 мм) забезпечують більш цілеспрямовану, а отже, ефективнішу передачу енергії удару на наконечник свердла, що забезпечує швидший хід свердління.
    Доступні ексклюзивно від Würth
    Примітка
  • Арматуру можна свердлити наскрізь лише з дозволу інженера-будівельника
  • Діаметр (Ø) 12 мм
    Робоча довжина 210 мм
    Довжина 265 мм
  • Характеристики arrow_down
    Діаметр (Ø) 12 мм
    Робоча довжина 210 мм
    Довжина 265 мм