Фото - 1 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 mm
Фото - 2 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 mm
Фото - 3 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 mm
Фото - 4 - Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 mm
Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 mm (0648071221)
Бур SDS PLUS-QL-D12,0-L215-WL160 мм ZEBRA -арт. 0648071221
Номер товару 0648071221
Немає в наявності
Ціна:
Кількість
ОУ
x 2 шт
Доставка товару протягом 3х тижнів після оплати
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
    Опуклий хвостовик і перехідна зона Кулястий кінець хвостовика та перехідна зона (плавний перехід від спіралі до хвостовика діаметром від 18 мм) забезпечують більш цілеспрямовану, а отже, ефективнішу передачу енергії удару на наконечник свердла, що забезпечує швидший хід свердління.
  • Діаметр (Ø) 12 мм
    Робоча довжина 160 мм
    Довжина 215 мм
  • Характеристики arrow_down
    Діаметр (Ø) 12 мм
    Робоча довжина 160 мм
    Довжина 215 мм