Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX40-L201, RED STRIPE
Фото - 1 - Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX40-L201, RED STRIPE
Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX40-L201, RED STRIPE (5751140006)
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
rozetka Самовивіз з пункту видачі "Розетка"
picup Самовивіз із магазину - м.Київ, вул.Зрошувальна 11
Довжина леза (L2) 140 мм
Довжина бічного наконечника 18 мм
Довжина (l1) 201 мм
Матеріал ручки 2-компонентний пластик
Діаметр ручки х довжина х довжина бічного наконечника (BxCxD) 61 x 91 x 18 мм
Ширина ручки (T) 61 мм
Розмір наконечника TX40
Покриття Хромований
Характеристики arrow_down
Довжина леза (L2) 140 мм
Довжина (l1) 201 мм
Ширина ручки (T) 61 мм