Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX10-L138, RED STRIPE
Фото - 1 - Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX10-L138, RED STRIPE
Викрутка з Т-подібною рукояткою, TORX, TX10-L138, RED STRIPE (5751140001)
За тарифами перевізника
novaPoshta Поштомати Нової Пошти (100% передплата)
rozetka Самовивіз з пункту видачі "Розетка"
picup Самовивіз із магазину - м.Київ, вул.Зрошувальна 11
Довжина бічного наконечника 12 мм
Довжина (l1) 138 мм
Матеріал ручки 2-компонентний пластик
Діаметр ручки х довжина х довжина бічного наконечника (BxCxD) 51 x 75 x 12 мм
Ширина ручки (T) 51 мм
Довжина леза (L2) 87 мм
Розмір наконечника TX10
Покриття Хромований
Характеристики arrow_down
Довжина (l1) 138 мм
Ширина ручки (T) 51 мм
Довжина леза (L2) 87 мм