Безкоштовна доставка при замовленні від 500 грн
Фільтр
Вид
Особливості
DIN
Будівельний виріб
Біта

Кріпильні вироби Wurth

Кріплення відноситься до групи виробів з високою повторюваністю, що використовуються в багатьох галузях промисловості, а також в ремеслах. Вони використовуються як у виробництві, наприклад, при конструюванні машин і пристроїв, так і при обслуговуванні виробничих ліній в механічних майстернях, столярних майстерень, для виробництва меблів і вікон, для дерев'яних конструкцій. Ми також пропонуємо спеціалізоване кріплення для металоконструкцій, що використовуються в будівельній та автомобільній промисловості. Кріплення, доступне в інтернет-магазині Wurth, в першу чергу відрізняється якістю виготовлення, що виражається в довговічності з'єднаних кінцевих продуктів, таких як матеріал, пристрої або конструкції. Нашою великою перевагою є широкий асортимент кріпильних виробів, починаючи від болтів і гвинтів до гайок, заклепок, шайб, заклепок-гайок, установочні гвинти, пружинні штифти, багато іншого. Крім того, наша продукція також доступна в наборах,  завдяки чому все необхідне для з'єднання знаходиться під рукою.

Категорії з'єднувальних елементів

Розрізняють розривні та нерозривні зв'язки. Застосування кріпильних виробів у переважній більшості є сполуками, які можна багаторазово збирати та розбирати без пошкодження сполучних елементів. До цієї групи входять болти, гайки, шайби та гвинти.

В інтернет-магазині Вюрт ви можете купити німецький матеріал для кріплення за доступною ціною. За необхідності ми проконсультуємо та допоможемо вибрати правильний товар для ваших завдань.

Великий асортимент кріплення

Для майстрів, які займаються ремонтами, будівництвом будинків, ми рекомендуємо саморізи. У нас є саморізи з дрібним, великим, двоходовим різьбленням. Відмінна риса – це якісне покриття. Для сто, заводів та підприємств ми надамо великий асортимент болтів, гвинтів, гайок. В наявності є як дюймові, так і метричні. Наші фахівці допоможуть підібрати як «звичайні болти», так і «прокалені», чорного кольору.

Навіть для найдосвідченіших механіків ми зможемо надати стопорні тримачі, гумові кільця ущільнювачів, шайби, стопора. У нас великий досвід роботи з інструментом кріплення по всьому світу, тільки у нас ви можете замовити шпильки, пружини, штифти, ніпеля(прес-маслянки), втулки.

Якщо ви використовуєте як кріпильний матеріал заклепки, ми надамо всі можливі види. Ми активно співпрацюємо з майстернями з ремонту літаків, автомайстернями, спеціалізованими підприємствами. Ви можете замовити такі види заклепок: нержавіючі, мідні, алюмінієві, мікс, цинк. Для роботи з різьбовими заклепками ми маємо пістолет для встановлення. Обов'язково потрібно використовувати дорн для встановлення. При замовленні від 500 грн. в інтернеті ви гарантовано отримуєте безкоштовну доставку. Ми надамо акцію як оптовикам так і для роздрібного клієнта.