Компанія в цифрах

W-RU

Компанія «ВЮРТ-УКРАЇНА», яка є 100% дочірнім підприємством німецького концерну «Adolf Würth GmbH & Co. KG », здійснює діяльність на території всієї України з 1993 року.

На сьогодні до складу групи компаній Würth Group входять понад 400 компаній з більш ніж 80 країн, а сумарний оборот за 2019 рік склав 14,7 млрд євро.

Würth є світовим лідером в постачанні професійного інструменту (ручного, монтажного, електричного, абразивного, слюсарного, пневматичного і т.д.), широкого ряду технічної хімії, захисних засобів, інструментів і матеріалів для авторемонтних, електромонтажних та зварювальних робіт і багато іншого. Наш асортимент налічує понад 125 000 артикулів.

Купуючи у нас, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте оригінальний якісний продукт WÜRTH. Ми гарантуємо європейську якість і сервіс. Всі товари, що постачаються в Україну, сертифіковані згідно з європейськими стандартами ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004.

Багатотисячний асортимент допомагає нам здійснити нашу основну задачу - максимально звільнити своїх клієнтів від турбот, пов'язаних з пошуком і закупівлею необхідних витратних матеріалів, тим самим надавши можливість приділяти більше часу своїй основній діяльності.

Ми вирішуємо технічні завдання і задовольняємо індивідуальні потреби кожного клієнта. Якість продукції, професіоналізм співробітників і постійний розвиток робить компанію «ВЮРТ-УКРАЇНА» привабливою для наших клієнтів. Ми постійно працюємо з більш ніж 10 000 підприємствами, серед яких великі міжнародні та українські компанії, більшість великих виробничих підприємств (металообробка, деревообробка, гірничодобувна промисловість, автовиробники, харчові виробництва), будівельні та промислові компанії, автосалони, підприємства з ремонту та обслуговування легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки і т.д.

Основна взаємодія з клієнтами відбувається через представників компанії - фахівців з продукції та продажу. Наразі в усіх регіонах України працюють торговельні представники ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА», щоб швидко реагувати на запити наших клієнтів. Де б Ви не знаходилися, Ви в повному обсязі зможете скористатися всіма перевагами роботи з нашою компанією!

Кожен наш клієнт зі своїми індивідуальними потребами - завжди в центрі нашої уваги, бо у стосунках з Вами ми дотримуємось принципу: У кожного клієнта має бути свій WÜRTH!