Компанія в цифрах

W-RU

Компанія «ВЮРТ-УКРАЇНА» - це дочірнє підприємство німецького концерну «Adolf Würth GmbH & Co. KG », яке здійснює діяльність на території всієї України з 1993 року.

На сьогодні до складу групи компаній Würth Group входять понад 400 компаній з більш ніж 80 країн.

Würth є світовим лідером в постачанні професійного інструменту (ручного, монтажного, електричного, абразивного, слюсарного, пневматичного і т.д.), широкого ряду технічної хімії, захисних засобів, інструментів і матеріалів для авторемонтних, електромонтажних та зварювальних робіт і багато іншого. Наш асортимент налічує понад 125 000 артикулів.

Купуючи у нас, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що купуєте оригінальний якісний продукт WÜRTH. Ми гарантуємо європейську якість і сервіс. Всі товари, що постачаються в Україну, сертифіковані згідно з європейськими стандартами ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004.

Ми постійно працюємо з більш ніж 10 000 підприємствами, серед яких великі міжнародні та українські компанії, більшість великих виробничих підприємств (металообробка, деревообробка, гірничодобувна промисловість, автовиробники, харчові виробництва), будівельні та промислові компанії, автосалони, підприємства з ремонту та обслуговування легкових, вантажних автомобілів, спецтехніки і т.д.

Наразі в усіх регіонах України працюють торговельні представники ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА», щоб швидко реагувати на запити наших клієнтів. Де б Ви не знаходилися, Ви в повному обсязі зможете скористатися всіма перевагами роботи з нашою компанією!