Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн
Ласкаво просимо в Вюрт Україна Інформація для комерційних організацій
Фільтр
Вид викрутки
Тип приводу
Довжина леза
Вид
Особливості

Викрутки

Сортувати

Популярні товари

Викрутки Wurth: Надійний Інструмент для Професіоналів та Любителів

Викрутки є одними з найважливіших інструментів в арсеналі будь-якого майстра. Вони необхідні для збирання, розбирання, регулювання та ремонту різних пристроїв та механізмів. Коли йдеться про надійні та якісні викрутки, бренд Wurth завжди знаходиться на першому плані.

Переваги викруток від Wurth:

 1. Висока Якість та Надійність: Викрутки Wurth виготовляються із міцних та зносостійких матеріалів, що гарантує їх тривалий термін служби. Це особливо важливо для професіоналів, які залежать від надійного інструменту.

 2. Широкий асортимент: Wurth пропонує різноманітність моделей і типів викруток, щоб задовольнити потреби різних завдань. Ви можете знайти викрутки з різними типами та розмірами головок, а також із різною довжиною валу.

 3. Ергономічний дизайн: Рукоятки викруток Wurth мають ергономічний дизайн, який забезпечує комфортне та зручне використання. Це дозволяє працювати з інструментом без надмірної втоми.

 4. Продумані деталі: Викрутки Wurth додатково оснащені різними корисними функціями, такими як інтегровані викрутки-біти, магнітні головки та інші деталі, що полегшують роботу.

 5. Застосування в різних галузях: Викрутки Wurth ідеально підходять для використання в автомобільному ремонті, будівництві, електриці, механіці та багатьох інших областях.

Сфери застосування викруток Wurth:

 1. Автомобільний ремонт: Викрутки Wurth широко використовуються в автомобільних майстернях для роботи з автомобільними деталями та електричними системами.

 2. Будівництво та ремонт: У будівництві та ремонті викрутки необхідні для складання та встановлення різних конструкцій та пристроїв.

 3. Електротехнічні роботи: При електротехнічних роботах викрутки використовуються для підключення та регулювання електричних компонентів.

 4. Механіка: В автомеханіці та механіці викрутки застосовуються для регулювання та ремонту механізмів та інструментів.

Купити викрутки Wurth - це інвестиція в якісний та надійний інструмент, який полегшить ваші робочі завдання та допоможе вам справлятися з різноманітними проектами. Незалежно від вашої діяльності, викрутки Wurth будуть надійними партнерами в роботі.

Вибір відповідної викрутки від Wurth залежить від конкретних завдань, які ви повинні виконувати.

Але є кілька ключових характеристик і факторів, на які варто звернути увагу при купівлі викруток:

 1. Тип і розмір голівки: Важливо вибрати викрутку з головкою, що відповідає виду гвинтів, з якими ви працюватимете. Зазвичай викрутки бувають з плоскою (хрестовою) і шліцьовою головкою, але можуть бути й інші типи, такі як Торкс, Шестигранник та інші. Переконайтеся, що вибрана викрутка має необхідний розмір голівки.

 2. Довжина валу: Довжина валу викрутки важлива залежно від доступності місця, в якому ви будете працювати. Для важкодоступних місць може знадобитися викрутка з довгим валом, а для монтажу або демонтажу більших деталей — викрутка з коротким валом.

 3. Рукоятка та її матеріал: Рукоятка викрутки повинна забезпечувати комфортне захоплення та запобігати ковзанню. Рукоятки можуть бути виконані з різних матеріалів, включаючи пластик, гуму або прогумовані матеріали. Виберіть викрутку з рукояткою, яка підходить для ваших рук і забезпечує зручність у роботі.

 4. Магнітизм головки: Викрутки з магнітизованими головками можуть полегшити роботу, особливо при роботі з дрібними гвинтами та болтами, оскільки магніт допомагає утримувати їх на місці.

 5. Якість та надійність: Переконайтеся, що викрутка виготовлена з високоякісних матеріалів та має надійну конструкцію. Викрутки Wurth відомі своєю якістю та надійністю.

 6. Біти та насадки: Якщо вам потрібні викрутки зі змінними бітами або насадками, переконайтеся, що вони легко замінюються та відповідають вашим потребам.

 7. Бренд та гарантія: Придбання викруток від відомих брендів, таких як Wurth, зазвичай гарантує високу якість інструменту та доступ до технічної підтримки. Також перевірте наявність гарантії на продукцію.

При виборі викруток Wurth рекомендується консультуватися з продавцем або фахівцем, щоб підібрати інструмент, що відповідає вашим конкретним завданням та потребам.