Служба підтримки з 8:00 до 17:00

Виникли питання про інтернет-магазин, товари або відстеження замовлення? Зателефонуйте нам, ми проконсультуємо Вас в робочий час.

Індивідуальне обслуговування

Ми надамо Вам персонального менеджера для замовлень і конультацій. Зв'яжіться з нами для уточнення деталей.

Інтернет-магазин WÜRTH

В інтернет-магазині WÜRTH Ви знайдете понад 20 000 найменувань товарів WÜRTH , інформацію про продукти, сертифікати та технічні паспорти.

Сервісне і гарантійне обслуговування

Компанія «ВЮРТ-УКРАЇНА» здійснює сервісне і гарантійне обслуговування, а також ремонт інструменту WÜRTH.

Про компанію

ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА» є дочірнім підприємством виробничо-торгового холдингу «Adolf Würth GmbH & Co. KG» зі штаб-квартирою в Німеччині, з 100% західним капіталом. Концерн «Adolf Würth GmbH & Co. KG» був заснований Адольфом Вюртом у Німеччині в 1945 році. У 1954 році Райнхольд Вюрт прийняв на себе керівництво компанією з об'ємом продажів 170 000 німецьких марок. Невелику німецьку сімейну компанію, в якій спочатку працювало двоє людей, він зумів перетворити на холдинг світового масштабу, що включає в себе на сьогоднішній день понад 400 компаній в 84 країнах світу. ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА» здійснює діяльність на території всієї України з 1993 року. З кожним роком компанія зростає не тільки як постачальник високоякісних витратних матеріалів та інструментів професійного рівня, але й як постачальник комплексних рішень в галузі професійного монтажу, ремонту, обслуговування та виробництва для переробної та добувної промисловості, будівництва, а також автосервісу і автомобілебудування.