Роботодавець №1

W-RU

Вюрт- це професіонал не тільки для клієнтів, але і роботодавець №1 для співробітників! 

Вюрт- «професіонал в монтажі» на сьогоднішній день цей всім відомий слоган, лише частково відображає реальну картину в компанії. Крім монтажу, компанія прагне до лідерства на ринках поставок метизної продукції на складальні підприємства, комплектацією автодилерів та автомайстерень, комплексних поставок для потреб харчових, металообробних, поліграфічних, хімічних і багатьох інших підприємств, різних сфер діяльності. 

Рейтинг головного концерну Adolf Würth GmbH, за оцінкою рейтингового агентства Standart & Poors, визнаний стабільним на рівні АА. Для клієнта дана інформація говорить про те, що вони мають справу з надійним постачальником, відповідальним виробником, серйозним партнером. Що ж все це означає для кожного зі співробітників компанії ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА»? 

Насправді, все те ж саме: ТОВ «ВЮРТ-УКРАЇНА» має європейське коріння зі сформованими традиціями і корпоративною культурою, що робить його надійним і стабільним роботодавцем, який пропонує офіційне працевлаштування, 100% «білу» заробітну плату, прозору систему нарахування доходу, з розміром доходу вище, ніж в середньому по галузі і значно вище, за умови перевиконання планового завдання. 

Цінністю №1 для компанії є співробітники, дана стратегія дозволяє удосконалювати бізнес-процеси і забезпечувати розвиток. Компанія дбає про своїх співробітників, тому нормою і стандартом для компанії є надання службового транспорту, категорія якого, в свою чергу, залежить від кваліфікації працівника. 

Корпоративна особливість: «Чим вище успіх, тим більше свободи!» дає консультанту можливість вже після першого вдалого року роботи самостійно планувати діяльність на своєму районі, починаючи з маршруту, закінчуючи участю в розробці індивідуального пропозиції для клієнта і цінової стратегії. Причому на стартовому етапі для співробітників зовнішньої служби організаційна структура передбачає спільну діяльність «консультант-керівник», що виражено в спільному розвитку району, регулярних поїздках та участі в конференціях, службовців майданчиками для обміну інформацією та позитивним досвідом.

У компанії визначені критерії оцінки співробітників і щорічно проводяться атестації, за підсумками яких кожен співробітник має можливість поміняти клас службового транспорту з базової Renault Logan до Skoda Octavia або Volkswagen Passat. Так само приємним доповненням при підвищенні категорії є поїздка на тренінг з продажів в головний офіс.

До числа інших планів компанії входять завдання по значному приросту обороту і розвитку території присутності, що для кожного амбітного співробітника відкриває двері і можливість розвиватися в напрямку роботи з великими потенційними клієнтами, або претендувати на посаду керівника підрозділу, зокрема.

Компанія вітає наявність додаткових знань і навичок, володіння іноземною мовою, прагнення співробітників брати участь в ролі експерта при наборі і адаптації нових співробітників і в якості доповідачів за участю в окружних конференціях.